GİZLİLİK POLİTİKASI

Komplemotor.com'da kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Komple Motor tarafından görülmez ve kaydedilmez.

Müşterilerimizin sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir. 

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Komple Motor ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Komple Motor'a aittir.

Gizlilik politikalarımız ile ilgili herhangi bir soru, şikayet veya öneriniz olduğunda [email protected] adresi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.
Ya da aşağıdaki telefondan bize ulaşabilirsin;
Telefon : 0212 613 7569


GÜVENLİK POLİTİKASI

Komple Motor kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR